Rusza Liga. Klasa B gr. I Gdańsk - czas START !

Rusza Liga.  Klasa B gr. I Gdańsk - czas START !

Po inauguracji lig w Europie oraz rodzimej Ekstraklasy czas na VIII ligę piłkarską w Polsce ! :)

Już dziś zaczynamy prawdziwe emocje i efektowne zagrania, których nie powstydziłby się niejeden z zawodników La Liga czyli VIII Liga Mistrzów na START !

Czego spodziewać się po nadchodzącym sezonie ? W stawce 11 - zespołów gr. I Gdańskiej Klasy B mamy 3 - debiutanckie zespoły : Puma Darżlubie, Piast Piaśnica Domatówko oraz Stolem II Gniewino. I to właśnie rezerwy IV-ligowego zespołu Stolema powinny być największą niespodzianką nadchodzącego sezonu. Zespół prowadzony przez byłego zawodnika choczewskiego Orła - Marka Świtałę, w dużej mierze bazuje na młodych zawodnikach - którzy aspirują do gry w pierwszej drużynie Stolema. Ostatni mecz sparingowy Latarnika z drużyną Stolema - pokazał, że młodzi zawodnicy bazujący na dynamice i technice użytkowej przy większym zgraniu mogą sprawić problem niejednej obronie drużyny B-Klasy.

Gdy dołożymy do tego grona rutynowane zespoły Arki Prusewo, Huragana Smolno czy dzisiejszego rywala LKS-u - drużynę Konsalu Sławoszyno możemy być pewni, że emocji w nadchodzącym sezonie Klasy B na pewno nie zabraknie !

Pary spotkań inauguracyjnej kolejki Klasy B gr. I Gdańsk - Sezonu 2015/2016

Kolejka nr I- Data kolejki: 29-08-2015/30-08-2015 (Sobota - Niedziela)
Norda Karwia - Arka Prusewo : 29.08.2015 17:00
LKS Latarnik Choczewo - Konsal Sławoszyno : 29.08.2015 18:00