"Klub 100"

REGULAMIN "KLUBU 100"
PRZY LKS "LATARNIK" Choczewo

Zasady ogólne

1.Członkowie klubu wyrażają zgodę na otrzymywanie zaproszeń,powiadomień i informacji na temat działalności "Klubu".
2.Uczestnik "Klubu 100" deklaruje się wpłacać co miesiąc określoną w deklaracji członkowskiej kwotę.
Wpłaty dokonywane są jako darowizny na rzecz Ludowego Klubu Sportowego "Latarnik" Choczewo i przeznaczone są na realizację celów statutowych
3.Do "Klubu 100" mogą się przyłączyć pełnoletnie osoby fizyczne lub firmy po wypełnieniu deklaracji członkowskiej.
4.Zebrane przez "Klub 100" środki finansowe będą do dyspozycji Ludowego Klubu Sportowego "Latarnik" Choczewo na działalność statutową Klubu.
5.Opóźnienie z wpłatami składek przez okres trzech miesięcy spowoduje anulowanie członkostwa i wykreśleniem z listy "Klubu 100"

Przywileje członków "Klubu 100"

Członek "Klubu 100" otrzyma/zyska :
1.Kartę oraz wpinkę potwierdzającą członkostwo w "Klubie 100".
2.Gadżety klubowe dedykowane członkom "Klubu 100".
3.Uczestnictwo w specjalnych zebraniach "Klubu 100".
4.Inne formy promocji uzgodnione indywidualnie.