Transfery

W zimowym okienku transferowym w zespole Latarnika zaszły niewielkie zmiany w porównaniu z rundą jesienną. Drużynę opuścili piłkarze którzy nie zdołali się przebić na stałe do podstawowego składu, a także Ci, którzy powodów osobistych musieli zdecydować się na rozbrat z drużyną LKS-u.

Odeszli : Artur Pranga ( powrót do Wikędu Kebłowo), Rafał Kędziora (powrót do Wikędu Kębłowo) , natomiast Dariusz Godula, Andrzej Koń oraz Aleksander Łysko nie wznowili treningów z drużyną.

Przybyli :  Piotr Król (Wicher Wierzchucino), Patryk Sroczyński (powrót do drużyny), Łukasz Bobiński (wznowił treningi z drużyną), pomocnik/napastnik Grzegorz Wittbrodt (Start Mrzeźno)

Piłkarzom którzy grali w zespole „żółto – biało – niebieskich” dziękujemy za grę i za zaangażowanie w naszym klubie oraz życzymy powodzenia w nowych drużynach.

Witamy również zawodników którzy zasilili barwy Latarnika i życzymy im szybkiej aklimatyzacji w zespole i sukcesów sportowych.