Inauguracja sezonu Klasy B na #5 !

Na #5 rozpoczęli nowy sezon I grupy gdańskiej Klasy B podopieczni trenerów Piotra Muncha i Mariusza Góździa

Mimo dużych oczekiwań przed meczem z drużyną Konsalu Sławoszyno początek spotkania dla LKS-u nie zaczął się dobrze.Już w 8-minucie strzałem głową z 5-metrów debiutującego w bramce Latarnika - Łukasza Robakowskiego pokonał Damian Paszka. Szybka strata bramki podziałała na zawodników LKS-u mobilizująco.

W 10-minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Arkadiusza Obrzuta wyrównanie Latarnikom dał Krzysztof Obrzut.

W kolejnych minutach spotkania LKS stopniowo zyskiwał co raz większą przewagę na boisku. Liczne wyprzedzenia, wygrywane pojedynki w środku pola, dynamiczna gra skrzydłowych przyniosły kolejne bramki kolejno Adama Styna w 19' - który po indywidualnej akcji minął bramkarza i do pustej bramki skierował futbolówkę do siatki - dając prowadzenie LKS-owi. W 20' po kolejnych błędach rywala kolejnym trafieniem popisał się znakomicie dysponowany tego dnia Krzysztof Obrzut.

Na przerwę Latarnik z 2 - bramkową zaliczką udał się do szatni.Druga połowa to już zdecydowana dominacja LKS-u. Szybkie ataki raz za razem stanowiły groźne sytuacje pod bramką drużyny gości. Marek Okrój - bramkarz Sławoszyna tego dnia nie miał prawa się nudzić.Liczne stałe fragmenty gry w końcu przyniosły podwyższenie rezultatu - w 79' - kapitalnym strzałem z rzutu wolnego popisał się choczewski #CR7 - Grzegorz Wittbrodt.

Mimo licznych sytuacji - LKS zakończył strzelanie w 83' - kiedy to na listę strzelców po raz 3 - wpisał się Krzysztof Obrzut

LKS Latarnik Choczewo vs Konsal Sławoszyno 5:1 (3:1)

#TylkoLKS !