Zapowiedź meczu : LKS Choczewo - Huragan Smolno

Przed zawodnikami naszej drużyny przerwa w rozgrywkach spowodowana pauzą w ramach XVI kolejki gdańskiej Klasy B.

Drużynę LKS-u Choczewo zobaczyć będzie można w akcji już w sobotę 18 kwietnia o godzinie 16:00 .
Choczewskich "Latarników" czeka mecz na własnym stadionie z drużyną Huraganu Smolno.
Po ostatnim zwycięskim meczu z Klifem Chłapowo podopieczni trenerów : Piotra Muncha oraz Mariusza Góźdź zapewne będą chcieli się podtrzymać dobrą passę i zdobyć w tym spotkaniu komplet punktów.

Obecnie LKS zajmuje 5 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 20 punktów i stosunkiem bramek 33:24.
Przypomnijmy w  meczu rundy jesiennej Latarnik wygrał na wyjeździe z drużyną Huraganu Smolno 4:2.

Tabela Klasa B Grupa I  :http://www.pomorski-zpn.pl/rozgrywki/tabele.html?liga=10075

Wszystkich sympatyków ŻÓŁTO - BIAŁO - NIEBIESKICH zapraszamy serdecznie na mecz !

XVII Kolejka  - Gdańsk : Klasa B Grupa I : LKS Latarnik Choczewo vs Huragan Smolno
18.04.2015r. godz. 16:00
Stadion XXX -lecia PRL w Choczewie
ul. Kusocińskiego 7