Zapowiedź 6. Kolejki Klasy B gr. I Gdańsk

VI Kolejka Klasy B - Data kolejki: 04-10-2015 (Niedziela)
Relaks Mechowo - Norda Karwia : 04.10.2015 13:00
Puma Darżlubie - Piast Piaśnica Domatówko : 04.10.2015 13:00
Klif Chłapowo - Arka Prusewo : 04.10.2015 14:00
Stolem II Gniewino - Konsal Sławoszyno : 04.10.2015 15:00
Ajax Leśniewo - LKS Latarnik Choczewo : 04.10.2015 15:00
Huragan Smolno - PAUZA

Z punktu widzenia aktualnego układu w tabeli Klasy B gr. I Gdańsk - do najciekawiej zapowiadającego się spotkania 6. Kolejki dojdzie w Mechowie gdzie 3. zespól ligi Relaks zmierzy się na włąsnym boisku z 4. Nordą. Emocji z pewnością nie powinno zabraknąc także na drugim biegunie tabeli - gdzie w Darżlubiu zmierzą ze sobą outsiderzy grupy I : Puma podejmować będzie Piast Piaśnice Domatówko.

Na cięzkim terenie w Leśniewie Ajax zagra z LKS-em. Mecz w Leśniewie na pewno dla podopiecznych trenerów Latarnika - Piotra Muncha i Mariusz Góźdź nie będzie łatwym spotkaniem. Trenerzy wciąż nie mają do dyspozycji pełnej kadry meczowej. Z powodu zawieszenia nie wystąpi na pewno najskuteczniejszy napastnik choczewskiej drużyny - Krzysztof Obrzut. Kontuzja wyeliminowała Mariusza Mallka ( złamany palec u stopy po meczu ze Stolemem). Na drobne urazy narzekają Maciej Szylke i Daniel Selonke - zwłaszcza występ tego drugiego w meczu z Ajaxem  jest jeszcze raczej niemożliwy. Do zespołu po kontuzji i gotowy do gry wraca natomiast filar LKS-u - Grzegorz Wittbrodt.

Ajax Leśniewo vs LKS Latarnik Choczewo
Leśniewo - Kamienna 1; Godz. 15 :00

Emocji na pewno nie zabraknie !
#TylkoLKS